KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 6881390
nr 688 1390
Louis Sparre
(1863-1964), Sverige
Akvarell, signerad, L Sparre, Hagaparken, 19x25
Louis Sparre, svensk målare född 1863, död 1964.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 28 mars 2011
kl 18:19:10
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr